Vydání e booku

Někteří se mě ptáte  zde na webu na knižní podobu e knihy.. E kniha si žije svým životem ve vodách internetu a Facebooku. Vydána  byla  jako e kniha a prodvává se ve známých inetrnetových  knihkupectvích  i u mě.

V únoru 2019 vyjde i tištěná kniha Anglická promenáda. Protože je vydání knihy ale docela dost drahá záležitost, budu dál psát beletrii nebo populárně naučné knihy v elektronické verzi, je to ekologické a dnes již celkem běžné.

Na jaře vyjde e kniha Ůtěky a v létě 2019  e kniha Život s autismem a  soubor Poezie bez cenzury. Takže mám celkem o dělat a můj nakladetel Jan Šuba také.

Přeji příjemné čtení a neváhejte mě  kontaktovat..

Johana.

 

Povídky přidávám jako nekonečný příběh do E-booku. Do jeho neveřejné části. A ukázky a poezii  i do jeho veřejné části. Jsem ráda, že se líbí, že mi píšete. Nepotřebuji platit nakladatelstvím 95 procent zisku. Takže pokud chcete číst dál, zašlu vám přístupové heslo.

Na konci ledna vyšel rozhovor o mém psaní a E-booku na knižním webu na FB. E-booků přibývá a plavou si jako bytelné lodě v elektronických vlnách.

Třeba jednou e-book vydám, až bude mít 700 stran:-) a našetřím si na to z té stokoruny od vás z přístupu k neveřejné části E-booku :-).

Všem fanouškům děkuju a přeju krásný nový rok 2018 s pěknou knížkou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *