Ukázky z knih

Abyste nekupovali zajíce v pytli, zde si můžete přečíst pár ukázek z jednotlivých knížek. Uděláte si tak představu, jestli vám stojí těch 99 korun za to. Já pevně věřím, že ano a budu se těšit na vaše objednávky.


Pro  přístup ke stažení jednotlivých e-knih potřebujete heslo. Toto heslo vám zašlu po zaplacení jednorázové částky 99 Kč  na účet 794733424 / 0600.

Po zaplacení mi prosím na e-mail johana.kroupova@seznam.cz pošlete variabilní symbol, pod kterým jste platbu zadali a název knihy, o kterou máte zájem. Po připsání platby na můj účet vám v odpovědním e-mailu přístupové heslo obratem zašlu.

Nebo po vyplnění jednoduchého formuláře níže vám bude na uvedený e-mail zasláno číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým bude vaše platba identifikována a následně obratem zasláno přístupové heslo pro stažení vybrané e-knihy.

UPOZORNĚNÍ: veškeré texty uveřejněné na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem (zákon č. 121/2000 Sb. o právu autorském), jejich šíření je bez souhlasu autora je nelegální.