O mně

V tomto e-booku vám nabízím své nejnovější povídky a poezii, která nebyla doposud vydána.


Při psaní mě inspiruje i má práce psychoterapeutky, ale především využívám vlastní zkušenost a představivost.


Povídky jsou o lidech v těžkých nebo zvláštních životních situacích (nemoc, samota, psychická porucha blízkých), zvláštních lidských schopnostech, tématem je i „singlovství“ a život bez dětí a partnera nebo naopak nenaplněná touha po rodině, kráse, klidu a harmonii nebo vztah mezi podivínskou matkou a autistickým synem. V povídkách vystupují často lidé na první pohled zvláštní a podivínští, ale pak nakonec zjistíte, že jde často jen o touhu něco ve svém životě změnit.


Povídky s fantazijními prvky nejsou pohádky nebo sci-fi, jen příběhy s lidmi, kteří mají výjimečné až zvláštní schopnosti a v reálném světě tak narážejí na nepochopení až odsouzení nebo prožívají nedobrovolnou samotu.


Povídky Manažer a bohyně nebo Nymfomanka mají erotický nádech i námět.


Vyprávění jsou plná různých typů lidí a situací, které často  nevnímáme. Ale vlastně se mohou týkat kohokoliv z nás.


Poezii píšu odjakživa, vyšly mi dvě sbírky. Nyní jsem se nechala inspirovat příběhy. Nejen mých klientů, ale i lidí které jsem během života potkala. Také jsem se rozhodla na nikoho se nespoléhat a své texty si vydat i distribuovat sama. Přes e-knihkupectví a tento e-book.


Tento e-book věnuji všem „aspergerům“. Převážná částka z výdělku bude věnována na pomoc dětem s AS.


Budu velmi ráda, pokud se vám povídky a příběhy budou líbit a přístup ke všem povídkám a  k poezii a fotografiím si zakoupíte. Obsah s názvy povídek je  na hlavní straně.


Pro přístup k celému e-booku částku jsem se rozhodla stanovit symbolickou částku 100 Kč. To znamená, že celý e-book si pak může čtenář přečíst, vytisknout ve formátu PDF nebo ve formátu e-PUB stáhnout do přímo do čtečky nebo tabletu. Více informací zde.


Přeji vám hezké čtení …