O mně

Při psaní mě inspiruje i má práce psychoterapeutky, ale především využívám vlastní zkušenost a představivost.


Anglická promenáda – povídky jsou o lidech v těžkých nebo zvláštních životních situacích (nemoc, samota, psychická porucha blízkých), zvláštních lidských schopnostech, tématem je i „singlovství“ a život bez dětí a partnera nebo naopak nenaplněná touha po rodině, kráse, klidu a harmonii nebo vztah mezi podivínskou matkou a autistickým synem. V povídkách vystupují často lidé na první pohled zvláštní a podivínští, ale pak nakonec zjistíte, že jde často jen o touhu něco ve svém životě změnit.


Povídky s fantazijními prvky nejsou pohádky nebo sci-fi, jen příběhy s lidmi, kteří mají výjimečné až zvláštní schopnosti a v reálném světě tak narážejí na nepochopení až odsouzení nebo prožívají nedobrovolnou samotu.


Povídky Manažer a bohyně nebo Nymfomanka mají erotický nádech i námět.


Vyprávění jsou plná různých typů lidí a situací, které často  nevnímáme. Ale vlastně se mohou týkat kohokoliv z nás.


Poezii píšu odjakživa, vyšly mi dosud dvě sbírky. Nyní jsem se nechala inspirovat příběhy. Nejen mých klientů, ale i lidí které jsem během života potkala. Také jsem se rozhodla na nikoho se nespoléhat a své texty si vydat i distribuovat sama. Přes e-knihkupectví a tento e-book.


Útěky z Istanbulu – příběh hledání identity mladé ženy, hledání cesty jak dál žít a fungovat. I když máme rodinu, jsme často sami a chuť žít se ztrácí. Najde ho Kris v Čechách? Nebo jinde? Útěky jsou o krizi dnešního člověka, který má jakoby všechno, ale necítí se šťastný, spokojený a hledá dál. Kris to nevzdává. Ale je to těžká cesta. Zápletka se smrtí bratra, vztah se ženou, manželství s Turkem. Nejen to vytváří román napínavý a čtivý.


Budu velmi ráda, pokud se vám knihy budou líbit a přístup ke všem e knihám  si zakoupíte zde na webu za třetinovou cenu než v knihkupectvích.


E-knihy ve formátu e-PUB či MOBI si  můžete stáhnout přímo do vaší čtečky nebo tabletu, případně i vytisknout ve formátu PDF. Více informací o mých knihách a jak je získat naleznete zde.


Přeji vám hezké čtení …