Nymfomanka

NYMFOMANKA 

Už  od mala jsem byla pěkná čertice a moc se mi líbili muži. Jak na mě koukali, jak mě svlíkali už jako čtrnáctiletou holku. Čím jsem byla starší, tím to bylo s nimi těžší a těžší, udržet je od sebe v rozumný vzdálenosti. Abyste mě pochopili, já bych se ani nezlobila, kdybych si je neudržela, ale mamka byla pravá Romka,dobrá  Romačka a vyhodila by mě. Chystala mi velkou romskou svatbu jednou. No co se dá dělat, když jsem měla divokou krev po předcích asi. Můj táta byl těžký psycho, držel nás často zavřený ve chlívku, abysme jako nikam nemohly s klukama a mojí mamku tam občas zamkl s náma. To bylo hustý, prasata na nás koukala a myslela, že je chceme  krmit, my tři jsme si sedli na starý kýbly a máma si u chlívku schovávala i cigárka, pro případ, že ji tam táta zavře. Tam nás nechala hulit, protože byla naštvaná na tátu a ani jí to nedocházelo, hulíme s ní a trochu si i zahulila prasátka, protože tam nebylo pro kouř vidět. Tak to u nás bývalo veselo. Jo. Svatbu ale chtěla mamka pro mě v kostele a čistou bílou cigánskou, s krásným Jurou od nás z vesnice, protože jeho táta byl umělecký kovář a Juro byl šikovný jako on a čekalo se ,že převezme tatův podnik. Jenže já si zvolila jiný život, vlastně nezvolila, moje vášeň si zvolila můj život. O mužích se mi zdálo už od třinácti. V patnácti jsem podlehla a zažila si první rozkoš. A tím se to tak nějak spustilo. Máma něco tušila a já v noci vylézala oknem za tím jedním  z vesnice, rozžhavená stejně jako on. A pak už každý den muselo moje nenasytný mladý tělo někoho schlamsnout. Bylo to jako když upír potřebuje krev a feťák drogu. Na střední škole ve městě jsem pak chodila do kabinetu tělocvikáře a ten uměl slušný kousky. Volal si mě tam školním rozhlasem a to se na mě všichni dívali a nechápali, co ode mě chce tělocvikář. Přenechal mě fyzikáři, takovýmu pindíkovi malýmu, ale dost snaživýmu a pak převzal štafetu chemikář. Ten byl hodně  dobrý a maturitu z fyziky a chemie jsem měla za jedna. Jo jo.  Aspoň  to bylo i k něčemu praktickýmu.

Od té doby mě to nějak ještě silnějš chytlo a já musela mít chlapa každý den. Někdy jsem ho nenašla, mladá a nezkušená ještě a to byla muka jako v pekle, o kterým mi máma často vyprávěla. Tak jsem vyběhla ven a běhala v legínách obtažených úplně fest a v mini tričku, dokud mě nějaký chlápek nezadržel v běhu a to netrvalo většinou tak dlouho. Jo, s mojí postavičkou to byla hračka a muži mě chtěli pořád a já jsem jako mladá holčina dělala i takový fórky, že to jako nechci. A když se jim  jim to podařilo mě jako dobýt a byli z toho ještě odvázanější a spokojenější, někdy si říkám, že jsem byla taková jejich terapeutka.

Máma něco tušila a když zjistila, že se tahám s muži a romská svatba v bílém a panensky nevinná nebude, dost vyšilovala a musela jsem se odstěhovat po maturitě do pronajatého domku ve městě.  A byly to divoký roky. Nebyla jsem tmavá jako mamka, na mně nikdo nepoznal, že mám mámu Romku, vlasy tmavé a pleť jako Sněhurka.., rudou pusu a modrý oči, fakt Sněhurka. Věčně chtivá Sněhurka.

Musela jsem taky začít pracovat, což mi vůbec nevadilo, protože v každé firmě se najde úplný zástup nadržených mužů a ty jsem potřebovala nutně  k životu. Pracovala jsem v marketingu a to byly tehdy krásný časy. Moc jsem toho nemusela dělat. Stačilo si šéfa najít mladšího a čipernějšího, chápete, jak to myslím.

Ženy na mě byly ale hodně drsný. Říkaly o mně, že jsem čarodějnice, děvka, coura, ale to si nemyslím, nečaruju, jen mám od Boha takový divný nenasytný tělo. A nikdy nemám dost. A někdy cítím, že umím lidi ovládat. Na ženy to ale nefunguje. Umím způsobit, že se někdo necítí dobře, třeba když mi ublíží, ale to opravdu nechci, děje se to samo a fakt málokdy, protože muži mi neubližují. Muži se mi nevyhýbají a lákám je ráda do své ložnice od jejich přítelkyň a manželek. Ráda si s nimi hraju. Miluju jejich vůni. Pokud jsou čistý a umytý, voní i jako parfém Hugo Boss a ještě líp….

Povídka pokračuje v E-booku, je ale potřeba získat heslo. Více zde.