Povídky

Povídky nejen o samotě

Potkají se ti, co je prožívají? Setkají se jejich „samoty“?
Přestanou být sami? Změní svůj život?  Vybojují si život bez svých vlastních „démonů“?

 • e-book zatím obsahuje 21 příběhových povídek – Sup, Kreativní palačinky, Po životě, Krabička poslední záchrany, Manažer a bohyně, Ve spojení, Cizí přítomnost, Nymfomanka, Joely, Anglická promenáda, Frigiďáci, Ve světle hvězd, Bosorka, Deník samoty, Byznysmen, který ztratil sebe, Bandžížamping – zavolejte mamince, Sklenička eutanázie, Mlha, Nikdy nevycházím a Temnota, nic než temnota.
 • další povídky postupně přidávám podle inspirace, času a potřebné dávky kreativity
 • zde naleznete kromě několika málo výjimek jen úryvky – za 100 Kč si pak můžete koupit heslo pro neomezený přístup ke všem mým textům

 • povídky čerpám nejen ze své terapeutické praxe, některé jsou inspirovány skutečnými příběhy, jiné jsou zcela smyšlené
 • žádné postavy a příběhy nezachycují nikoho konkrétního, veškerá podobnost se skutečnými lidmi je zcela náhodná
 • povídky jsou převážně o nejrůznějších typech lidí a jejich problémech – o vztazích, samotě a naději, ale někdy také beznaději související se stylem dnešního života
 • některé se zabývají vážnými aktuálními tématy (Anglická promenáda), jiné jsou hravé a erotické (Nymfomanka, Manažer a bohyně), jiné i smutné, v některých  hrdinové balancují skoro nad propastí, ale vždy zůstává naděje …
 • k povídkám jsem přiřadila i dosud nikde nepublikovanou poezii
 • texty jsou doplněny autorskými fotografiemi (nejen z výstav)
 • veškerý obsah stránek je chráněn autorským zákonem a žádná jeho část nesmí být kopírována či jinak dál šířena bez souhlasu autora

Nakladatelství JK, IČO 71548327, Praha 5


Níže se pod názvem povídky skrývá povídka buď celá, anebo (většinou) jen její část pro vaši hrubou představu o čem povídka je. Celou povídku si pak můžete přečíst po zakoupení hesla. To získáte podle návodu zde.

 1. ANGLICKÁ PROMENÁDA
 2. VE SPOJENÍ (celá)
 3. VE SVĚTLE HVĚZD
 4. PO ŽIVOTĚ
 5. CIZÍ PŘÍTOMNOST
 6. MANAŽER A BOHYNĚ
 7. JOELY
 8. KREATIVNÍ PALAČINKY
 9. FRIGIĎÁCI
 10. KRABIČKA POSLEDNÍ ZÁCHRANY
 11. BOSORKA
 12. DENÍK SAMOTY
 13. BYSNYSMEN, KTERÝ ZTRATIL SEBE
 14. BANŽÍ ŽAMPING
 15. NYMFOMANKA
 16. SKLENIČKA EUTANÁZIE
 17. MLHA
 18. NIKDY NEVYCHÁZÍM
 19. SUP
 20. TEMNOTA, NIC NEŽ TEMNOTA
 21.  STÍNY

Protože jsou zde jen zkrácené ukázky mých povídek, pro neomezený přístup k E-booku dostanete po zaplacení částky 100 Kč na účet 794733424 / 0600 přístupové heslo. Povídky si pak můžete si pak bez jakéhokoliv časového nebo obsahového omezení číst přímo z webu, zkopírovat do Wordu, uložit ve formátu PDF nebo si je ve formátu e-PUB stáhnout přímo do vaší čtečky nebo tabletu.

Po zaplacení mi prosím na e-mail johana.kroupova@seznam.cz pošlete variabilní symbol, pod kterým jste platbu zadali. Po připsání platby na můj účet vám v odpovědním e-mailu přístupové heslo obratem zašlu.

Nebo po vyplnění jednoduchého formuláře níže vám bude na uvedený e-mail zasláno číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým bude vaše platba identifikována a následně obratem zasláno přístupové heslo.

UPOZORNĚNÍ: veškeré texty uveřejněné na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem (zákon č. 121/2000 Sb. o právu autorském), jejich šíření je bez souhlasu autora je nelegální.